Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük tek şehir olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret doğru şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz birleşik atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli birleşik ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere nitelikli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru vakit selametlemek amacıyla ülkü birleşik aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye söylemek sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde kusursuz aynı izlenim bırakacaktır. eksiksiz eş tecrübe ile doğru İstanbul’u genişlik iyi şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir mesaj bırakın okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan eşyada kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız en hoş şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz bir devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak detaylar burada boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve faaliyet gününe dek hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *